Další Ufonkoviny

10. prosince 2007 v 14:02 | Dita a Jana
Je tu pokračování na Ufonkovi !
4.věc-Péče
Pokud chcete aby Vám někdo např. vyšetřil kočku,psa či koně kliknete na péči . tam bude např. veterináš koček . Na to kliknete a tam do toho bílého okénka napíšete dco chcete např . Ahoj , chctěla bych prohlídkumé kočky Lissy . No , pošlete to (kliknete na to tlačítko pod tím ) a on se vám o toněkdo postará . Je to stejný u všeho . Pozor ! Taky to něco stojí !!
5.věc-Závody
Do závodů můžete pokud má Váš pejsek víc jak 80% zdraví . Kůň může do závodů taktéž ale musíte mít jezdeckou licenci . Dejme tomu : Máte psa Astu 83 % zdraví 0.9% trenérského deníčku a je jí 1 rok. Patří do Středních pej sků do 1 levelu . 1 level je do 100% zdraví a trenérského deníčku 2.0% . Další levely jsou už pro ty šikovnější:-) .No , aby jste se mohli přihlásit musíte nakoupit to co potřebujete . Taky startovné za 600 bodíků . Přihlásíte se a musíte vyplnit test . Tak hodně štestí !!
6.věc-Licence
Licence jsou tři -jezdce,trenéra,veterináře
Samotné liccence jsou vám k prdu.Po té co jí uděláte musíte se zapsat do pořadníku (do nějse de zapsat až po 10 hodinách strávených ve stáji ) a čekat a čekat . Doba čekáni 4_5 dní . Až potom můžete trénovat , ordinovat a jezdit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama