Podrobnosti z Ufa

10. prosince 2007 v 9:39 | Dita a Jana
Takže 1 . věc- Registrace
Kliknete na tlačítko nová registrace . Všechno si vyplníte . Potom Vám na e-mail přijde aktivace. Kliknete na ten kód . Vrátíte se na Ufonka . Tam se přihlásíte . Když se přihlásíte automaticky dostáváte 16000 bodů . Podle toho jaké zvíře chcete tak ho ustájíte .
2.věc - Ustájení
Např. chcete koně . Kliknete na moji koně ( nebo koníci já teď nevím ) . Tak je stačítko ustájit . Na to kliknete . Zase to vyplníte . Pokud newíte např. výšku v koutku taak tam něco napište . Pozor ! Většinou v galerii nejsou fotky !! Pokud chcete fotku z galerie tak jenom volnou. Nebo si dejte vlastní ! Ne z internetu za to se odečítají body . Takle se to opakuje i u psa a ostatních zvířat
3. věc-starání a trénink
Kliknete si na např. na moji pejsci . Zobrazí se Vám tam Vaši pejsci . Na jenoho kliknete . Pod jeho údaji bude bílá lišta . Pokud se budete chctít jenom starat tak tam napište třeba : Dostal napít a najíst a šli jsme naprocházku . Určitě jste si všimli že Vám naběhlo zdraví . Pokud chcete trénovat tak můžete pokud jste se o něj nestarali !! Musíte mít bílé to okénko !! Kliknete na bičík . V tom bílém okénku se Vám ukáže trénink . Vy za tu pomlčku napíšete buďto Agility nebo povely . Když to zapíšete půjdete do pokecu to je tan sloupeček v levo a úplně na hoře. Tam kliknete buďto na cvičák nebo na Agility . Tam jsi nejdete trenéra a ten vám bude psát různý cviky a vy ho budete (ty cviky)opisovat . On vám potom zapíše a v trenérským deníčku se vám oběví 0.1%.Pozor , starání jde vždy po 3 hodinách !!
Příště : Péče
Licence
Závody
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama